Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 802 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2018 14:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 189 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Bravo 1.6 JTD Automatik

Fiat Bravo 1.6 JTD
Automatik
Viti 2008
LIBER SERVISI
Km Garantume
Importuar nga Zvicra
Me Dogan

Auto Swiss
Prishtinë tel 044676267

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit