Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 9491 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/12/2014 13:25

16,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 138 000 KM

shes veturen Audi A4

Shes audi A4 e ardhur nga zvicrra vetura eshte ne gjendje trregullt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

Shpërndaje:

Veturat e fundit