Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 499 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/05/2017 22:06

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 175 000 KM

Renaul clio

Shes renault clio 1.4 16v benzin e sa po ardhur prej ch

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit