Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 2203 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/05/2017 14:25

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Vishnje 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 848 KM

Shes Chevrolet Captiva LT

Shec Chevrolet Captiva ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura ka te gjith serviset e kryera me rregull esht ne zvicerr ne Muajin Korrik vjen ne Kosov vetura posedn klimen uleset likur xhamat elektronik tiptronik goma me fellne ver dimer etj me ni fjal kerri osht tip top pres blers serijoz per ma shum na kontaktoni Viber Whatsapp +38649832442

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit