Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 813 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2017 20:27

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
22 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel zafira

Shitet ose ndrrohet opel zafira 10 muj regjistrim ne gjendje t mir
Mundsi ndrrimi

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Alarm

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit