Vetura në shitje Subaru Forester

Kjo veture ka pasur 1318 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2017 16:19

1,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 25 000 KM

Shes veturen

Shes veturen subaru forester Sturbo 2.04x4
Posedon
Klim
Xhama me rrym
Abs
Navigation
Karrika me nxemje
Panoram shiber
5 dyer
Drita mjegulle
Fellne
Radio cd me 7 cd shanzher
2 qelsa + liber servisi
I ardhun nga CH
Ne gjendje perfekte motorrike
Full option

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit