Vetura në shitje Mercedes-Benz E 270

Kjo veture ka pasur 2632 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/05/2017 10:02

4,999 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 265 000 KM

Mercedes E270 Cdi Automatik

Mercedes E270 Cdi Avangard Automatik Tiptronik me Full opsjon i rigjistruar ne menyr ( invalid ) Pa Dogan mundsi ndrrimi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit