Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 2762 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/05/2017 10:01

4,299 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2001

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
4400 cm³ 222 222 KM

Bmw X5 4.4 benxin Me Rks

Bmw x5 4.4 benxin me plin ndizne me rks por i skaduar 80 ero denim mundsi ndrrimi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit