Vetura në shitje Daihatsu TREVIS

Kjo veture ka pasur 341 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/05/2017 14:08

4,950 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
980 cm³ 130 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jeton

  • Ferizaj
  • +37744712012

Shitet ose ndrrohet me ndonjë Vetur Automatik

shitet apo ndrrohet me vetur Automatic. vetura ësht e sapo doganuar dhe registrar e ardhur nga (ch)


Shpërndaje:

Veturat e fundit