Vetura në shitje Mercedes-Benz E 320

Kjo veture ka pasur 3031 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2017 21:46

5,999 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 2345 678 KM

Mercedes E 320 Cdi Panoram

Mercedes E 320 Cdi Automatik Avangard Panoram Full opsion Korrka lekur Memorja Etjj rks 1 vit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit