Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 2175 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/06/2017 22:44

4,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 240 000 KM

AUDI A4 1.9 TDI (i) ne gjendje perfekte!

AUDI A4 1.9TDI (I) 96kw 131ps
Abs
ESP
xhama me rrym
pasqyre me rrym
ne gjendje super te mir
te gjitha serviset e bera
me rryp dhembezor
val filter etj per ma shum ne +38649292870

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit