Vetura në shitje Mercedes-Benz C 270

Kjo veture ka pasur 519 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2017 22:55

5,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 200 000 KM

Mercedes

Mercedez benz posedon
Klim tempomat
Navigacion
Automatik
Posedon guma te veres dhe te dimrit
Gjithashtu fellnat AMG
Vetura esht ne gjendje te mire
Bejm ndrrim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit