Vetura në shitje Chevrolet Matiz

Kjo veture ka pasur 954 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2017 23:40

1,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 170 000 KM

Chevorlet Matiz

Chevorolet Matiz është vetur e po sa ardhur nga Zvicrra e pa doganuar me servis të ules në tetor te vitit 2016 me shpenzime shum te vogla me klim airbag radio me gjitha funksijonet usb aux cd.Per me shum
Informata na kontaktoni me tel 044-206-695 me pronar Nexhat Rashiti

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit