Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 339 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2017 21:35

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Pickup 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet ose ndrroj me Golf 3

Automjeti është në gjendje Shume të Mir

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio


Shpërndaje:

Veturat e fundit