Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 1212 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2017 11:09

2,699 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 299 999 KM

Bmw 318 i Benxin Me Rks 2699€

Bmw 318 Benxin Me Rks Por I skaduar Pa Denim klim Korrika Me Nxemje Shum
gjendje Te mir Etjjj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit