Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 526 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2017 11:09

4,999 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 230 000 KM

Bmw 330 D Manual Me Rks 10 muj 5299€

Bmw 330 D Me Rks 10 muj shum gjendje te mir shum e mirbajtur etjjj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit