Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 8090 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2019 16:33

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 194 000 KM

Golf 4 tdi 2003 model 2004

Shes golf 4 Tdi 2003 model 2004 automatik (tiptronik) 74kw i sapo ardhur nga gjermania vetura esht full posedon ulse me nxemje tempomat Navi 6cd en bagazh blututh liber servisi 2 qelsa goma te reja etj .
Km 194000. Nr 044406206

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje

  •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit