Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 8390 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/01/2015 17:00

11,750 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2490 cm³ 67 900 KM

SHITET URGJENTISHT (BEN EDHE NDERRIM ME VETURE ME TE VOGEL) CAPTIVA

Shitet Chevrolet Captiiva (cmimi i negociueshem) i blere i ri dhe me liber servisi. i regjistruar deri me 29.07.2015

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit