Vetura në shitje Mercedes-Benz 270

Kjo veture ka pasur 367 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/06/2017 03:30

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
26000 cm³ 20 000 KM

C270

vetura eshte ne gjendje te mire automatik posedon fellna Amg guma dimrit veres ma shum kontaktoni ne 049351201 cmimi i negociushem.

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit