Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1457 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2017 09:21

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 215 000 KM

VW PASAT 1.9 TDI 74 KW RKS 8 MUJ

Pasat 1.9 tdi 74 kw
8 muj regjsitrim
Ne emer tem
Shiber
Klim funksionale
Esp
Tempomat
Gjama rrym
Goma te mira
Bord kompjuter
Servisin komplet te krym rrypin dhembzor ule filtera
Liber servisi
Ndrrim i mundshem
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit