Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 979 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2017 18:32

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 203 000 KM

AUDI A3 2.0 TDI 2005 rks

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK
KLIMA TRONIK
E DOGANUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIR
ESP
GJAMA RRYM
BORD KOMPJUTER
FELLNE ME GOMA TREJA
E SERVISUAR
KM TE GARANTUARA
RADIO CD
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit