Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 434 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2017 09:22

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 202 000 KM

GOLF 4 1.9 TDI PACIFIK 2003

GOLF 4 1.9 TDI 74 kw 2003 PACIFIK
KLIMA TRONIK
ESP
BORD KOMPJUTER
GJAMA RRYM
FELLNE ORGJINALE
NE GJENDJE SHUM TE MIR
RADIO CD
SAHATA CROM
AIRBAK
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit