Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 905 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/06/2017 10:17

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 1994

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 290 000 KM

Shitet

Shite t

Siguria dhe komoditeti


  •  Klimë(AC)

Shpërndaje:

Veturat e fundit