Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 1715 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/06/2017 20:24

1,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 160 000 KM

Opel corsa 1.4

Opel Corsa 1.4 benzin eco tec me klim kastefon cd 4 dyer e ardhur nga zvicra shum e rujtur shpenzime te vogla . Viber +37745275302

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit