Vetura në shitje Mercedes-Benz S 400

Kjo veture ka pasur 1748 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2017 11:10

5,999 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
4000 cm³ 223 000 KM

Mercedes S400 Cdi Facelift rks 5999€

Mercedes S400 Cdi Me Rks Model Facelift I modifikuar model 2004 Me Full Full Opsion ne Gjendje Teper Te Mir Pa Verejtje Fulll

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit