Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 8914 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/01/2015 20:46

3,900 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 2016 000 KM

Opel aster 1.9cdti

Shitet opel aster1.9 Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit