Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 2220 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2017 21:04

3,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Kabriolet 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
190 cm³ 3 000 KM

Shess bmw 320M pakett

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Interior lëkure

  •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit