Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 1213 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/06/2017 08:41

6,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2001

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

Bmw x5

Vetura eshte ne gjendje te rregullt regjistrim 1vjet

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit