Vetura në shitje BMW 520

Kjo veture ka pasur 2627 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/07/2017 23:43

19,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Bmw 520d FULL EKSTRA Mtabela te Suedise

BMW 520d.
Shume i mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht
Automatik.
Targa te Suedis.
Vetura sot ka ardhur nga Suedia dhe gjendet ne Fushe Kosove
Para nje jave e ka kryer servisimin
Veture luksoze FULL EKSTRA pa pasu nevoje per asnje investim
19500 euro.
Ose ndrrim me Banes ne Fushë Kosovë.
Banesa duhet te jet 1 apo 2 dhomshe max 3.
Kati 1-2 apo 3
Mvarësisht prej qmimit te baneses behet edhe
Kompenzimi shtes.
Për më shum informata kontaktoni.
viber +377 44 342 735

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit