Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1740 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/07/2017 21:52

830 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1996

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1898 cm³ 299 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A4 B5 1.9 TDI ne gjendje shum te mir 96

AUDI A4 b5 1.9 TDI
Hidraulik
Bord Kompjuter
Klimatronik
ABS
fellne me goma te mira
Ne gjendje shum te mir
per ma shum ne +38649292870

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit