Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 406 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2017 14:08

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Chevorlet

Shitet xhip chevorlet
Viti 2008
180000 km
Esht me 7 ulse
Esht me tablla ks
Fejzi 044 626 433

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit