Vetura në shitje Lancia Thesis

Kjo veture ka pasur 10233 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2015 18:46

9,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
- 158 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

-

  • Prishtinë
  • 044145490

Shes veturen Lancia Thesis

Lancia Thesis 100
Viti i Prodhimit 2010
2.4 kubik
158000 KM te kaluara
Regjistrimi deri Gusht 2015
Automatik
Navigacion
Dizell
Ngjyre e Zeze Metalike

Siguria dhe komoditeti


  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit