Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 791 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/07/2017 10:43

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 272 000 KM

Audi a6 2.7 manual

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit