Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 1767 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/07/2017 23:07

20,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 120 000 KM

RR Sport Black&Black

Shitet veture RangeRover Sport!
Veture nuk gjindet ne Kosove sepse une jetoj ne Belgjike.
Nese ju doni me shum info ka mundsi qe ja bo nje video ose live neper net !
!!!! mos arroni vetura nuk esht ende e doganuar !!!!

RangeRover Sport 2.7 Td V6 SE
+- 120000 km
Viti 16.03.2007

Flm
Ju pershendes.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit