Vetura në shitje Mercedes-Benz C 270

Kjo veture ka pasur 870 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2017 12:29

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
270 cm³ 230 000 KM

Shitet Mercedes-benz

Shitet Mercedes-benz Avantgard eshte ne gjendje shume te mir rigjistrim ka edhe 7muj per me shume informata... 044-243-274

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit