Vetura në shitje Alfa Romeo GT

Kjo veture ka pasur 1152 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/08/2017 10:34

2,400 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 23 000 KM

Alfa Romeo 1.9JTD Diesel 150ps ne gjendje perfekte Ndrrim i mundshem

Alfa Romeo 1.9JTD 150ps disesl ne gjendje perfekte viti 2006 Baj ndrrim me Vetur familjare VW audi Skoda Opel RKS shtoj pare
per ma shum Inbox ose +38649292870

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit