Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 2222 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2017 12:47

6,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 256 000 KM

Golf V 1.9 TDI 2004

Vetura osht ne gjendje prefekte veq fellnet me goma mu kan ba 1000 euro gomat e dimrit me bandash i ka ganz te reja vetura osht per marakli

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit