Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 918 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/08/2017 00:35

1,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Minivan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes vetur opell vekter

Shes vetur opell vekter 044719362

Siguria dhe komoditeti


  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Alarm

  •  Drita mjegulle

  •  Ulëse me nxemje

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit