Vetura në shitje Peugeot Partner

Kjo veture ka pasur 728 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/08/2017 14:08

1,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Pickup 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugot partner

Peugot partner
Tabela kosovare
Regjistrim deri vitin e ardhshum muji i 4 2018
Gjendje shume te mire

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Fellne

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit