Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 2554 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/11/2017 21:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 213 257 KM

Shes Caddy Maxi DSG 2008

Shes Caddy Maxi 1.9 TDI Automatik (DSG) Ne gjendje shum te mire Per me shum info 044171131 044152964

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit