Vetura në shitje Mercedes-Benz 320

Kjo veture ka pasur 969 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2017 22:01

10,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 130 000 KM

Shitet vetura Mercedes CDI R 320

Shitet vetura Full extra e kompletuar ne gjendje shume te mire teknike, vetura posedon kater (4) goma te reja .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit