Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 389 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/09/2017 20:50

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 203 000 KM

VW TOURAN 2.0 TDI ME DOGAN TE PAGUAR

Touran 2.0 tdi
I posa ardhur me dogan
Viti 2005
Ne gjendje shum te mir
Klima tronik
Esp
Tempomat
Gjama me rrym
Gjama te zi fabrikisht
Ekstra i rujtun
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit