Vetura në shitje Renault Laguna

Kjo veture ka pasur 303 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/10/2017 18:51

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Laguna 1.9 dci(diesel) ne gjendje perfekte Ndrrim i mundshem

Renault Laguna
1.9 dci(diesel)
Viti 2003
Klimatronik
Pasqyret me rrym + palohen me button
Karrikat ISOFIX (Gjysme Lekur)
6+R shpejtsi
230.000km te garantume
Fellne me goma shum te mira
Senzora parkingu
Senzor shiu
Drita te mjegulles
Punon dhe ec perfekt
I ardhur prej zvicrres me dat 23.09.2017
Per ma shum kontakto ne privat ose +38649292870

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit