Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 1459 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/10/2017 23:41

7,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rd

 • Prishtinë
 • 044 496 142

Shitet Citroen C5 2008 2.0 qmimi i volitshem

Shitet vetura citroen c5 viti 2008 2.0 Hdi 136ps . Vetua posedon karrika lekur ,me memorje ,ngrohje si dhe karrika e shoferit me masazh.Senzor parkingu para dhe mbrapa. vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk bejm ndrrime me vetura tjera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit