Vetura në shitje Toyota RAV 4

Kjo veture ka pasur 1913 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/09/2017 20:22

4,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 150 000 KM

shitet

Shitet Toyota Rav4 me nafte. Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike, mekanike dhe nga pamja e jashtme.
E sapoardhur nga Italia dhe e perdorur vetem nga nje person.
Çmimi 4500 Euro i diskutueshem.

Shpërndaje:

Veturat e fundit