Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 486 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/09/2017 13:05

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 108 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 VITI 2012 KM 108.000 TE GARANTURA AUTO SALLON ANESI

CITROEN C3 1.4 HDI KM 108.000 TE GARANTURA VITI 2O12

VETURA POSEDON >>KLIM. ABES. ESPY DRITAT E MJEGULLES.FELLNE,HIDROLIK,CEDY,RADIO,ETJ

QMIMI>>ME MARVESHJE

TELI>>+37744828753
+37745602836

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit