Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 354 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/09/2017 13:05

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kabriolet 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 KABRIOLET VITI 2005 KM 190.000 TE GARANTURA

CITROEN C3 PLUER KABRIOLET VITI 2005 190.000 KM TE GARANTURA I ARDHURE NGA FRANCA

QMIMI>>ME MARVESHJE

TELI>>+37745602836
+37744828753

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit