Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 427 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/09/2017 18:54

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C5 2.0 HDI VITI 2009 195.000KM TE GARANTURA

CITROEN C5 2.0 HDI VITI 2009 195.000KM TE GARANTURA {HOMOLOGIMIN+DOGANEN E KA TE KRYER} I ARDHUR NGA FRANCA

QMIMI>>ME MARVESHJE

TELI>>+37745602836
+37744828753

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit