Vetura në shitje Opel Combo

Kjo veture ka pasur 404 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/10/2017 21:56

2,400 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Pickup 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fitim

  • Lipjan
  • 00038649609144

Opel Combo 1.7 DTI motor Japan me dogan

Shitet Opel Combo 1.7 DTI motor Japan me dogan te paguar ne gjendje te rregullt.
I ardhur nga Gjermania

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Immobilizer

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit