Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1650 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2017 07:55

2,350 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Minivan 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1390 cm³ 266 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Fabia 1.4

Shes Skoda Fabia 1.4 benzin e regjistruar 1 vit te plot ne rks
me shpenzimet te ulta dhe e pershtatshme per qytet dhe per rruge lokale


Shpërndaje:

Veturat e fundit